כל הסיבות שבגללן כדאי לך להיות עורך דין פלילי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אתה מתלבט באיזה תחום תרצה להתמחות אחרי שלמדת עריכת דין? אם כך, כדאי שתדע שאנחנו בהחלט יכולים להבין את הדילמה שלך. אם בעבר עורכי דין היו מסיימים את הלימודים ופשוט מתחילים לצבור ניסיון, הרי שהיום זה לא בדיוק כך. היום יש מגוון רחב של תחומי התמחות שביניהם ניתן לבחור ואין ספק שהאופציה של פלילים היא אפשרות מעניינת. אם תמיד רצית להגן על החלשים ועל האנשים שהותקפו, להיות עורך דין פלילי זו אופציה טובה שתוכל להרגיש בה שאתה מממש את עצמך.

פטיש

איפה כדאי לעשות סטאז’?

אחד מהדברים החשובים ביותר שישפיעו בצורה ישירה על הקריירה שלך, זו השאלה איפה בדיוק תעשה את ההתמחות. יש הרבה מאוד משרדים של עורכי דין שונים בכל עיר בישראל, אך האם בכל מקום מחכה לך אותו הדבר? התשובה היא כמובן לא. לכן כדאי יהיה לבדוק לאיזה משרד של עורכי דין אתה פונה, כי אם יש משהו חשוב זה לעשות את ההתמחות במקום מצוין. מצד שני, יש לקחת בחשבון שלא תמיד כאשר עושים התמחות במשרד מסוים זה גם אומר שתמשיך אחר כך לעבוד בו לאורך שנים רבות וזה עוד נתון שחשוב שתהיה ער אליו.

האם כדאי להקים משרד עצמאי?

רוב האנשים שבוחרים להיות עורכי דין, בין אם זה עם התמחות בתחום הפלילים ובין אם זה עם התמחות בכל תחום אחר, רוצים להקים משרדים פרטיים כמו שהקימו כבר עו”ד מיסקביץ וטייב ב2019. לכן ברור מדוע גם אתה חושב על האופציה הזאת, אך האמת היא, שלא לכל אחד זה יכול להתאים. לנהל משרד עורכי דין פרטי זה גם אומר להתעסק בלא מעט לוגיסטיקה ולכן יש לבדוק האם זה באמת יתאים לך. מה שבטוח זה שכדאי יהיה לשקול את האופציה של הקמת משרד פרטי רק אחרי שאתה צובר ניסיון ואחרי שכבר יש לך מוניטין בתחום. אתה תראה שאם תשקיע ואם תהיה איש מקצוע רציני – צפויה לך קריירה מעניינת, עם תחושה של שליחות וגם עם פרנסה מכובדת ביותר, אז למה אתה מחכה?

סובלים מחובות? עורך דין לענייני חובות יכול לסייע לכם

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
חיילים לוחמים
PTSD בצבא

הפרעת דחק פוסט טראומטית, המכונה לעתים הפרעה בתר-חבלתית, או בקיצור PTSD, היא הפרעה נפשית שמתפתחת בעקבות חשיפה לאירוע טראומטי, בה הנפגע חש סכנה ממשית לחייו או לשלמות גופו או שהיה

למאמר המלא »
אנשי חוק ומשפט
כיצד מאשרים הסכם ממון?

זוגות רבים מחליטים לנסח הסכם ממון לפני החתונה, ההסכם מסדיר באופן חוקי ורשמי את אופן חלוקת הנכסים של הזוג במידה והיחסים יעלו על שרטון בשלב מאוחר יותר, זוגות רבים שמתחילים

למאמר המלא »